3D Yazıcıda 2 Yeni Mahsul

0 24

Değişik Boy Baskı Gereksinimleri İçin İki Yeni Ultimaker 2

3D yazıcı sektörünün lider kuruluşlarından Ultimaker’ın aynı ismi taşıyan ve MAKE mecmuasının yaptığı araştırmaya göre son kullanıma uygun en iyi 3D yazıcı seçilen Ultimaker 2 ailesine 2 mahsul daha katıldı. Ultimaker 2 Extended ve Ultimaker 2 Go isimlerini taşıyan yeni 3D yazıcılar, şıklığı performans ile buluşturduğu gibi, basitçe baskı alma avantajlarıyla da cazibe merkezi vaziyetinde. Değişik ebatlarıyla her türlü lüzuma karşılık verecek olan Ultimaker 2 ailesi, Türkiye’nin ilk ve tek 3 ebatlı yazıcı konsept mağazası olan 3Dörtgen tarafından satışa sunuldu.

- Advertisement -

Süratli ve basitçe baskı almak isteyenler için geliştirilen Ultimaker 2 ailesi, değişik ebatlarıyla her türlü lüzuma karşılık verecek olan 2 yeni aza ile genişledi. Ultimaker 2 Extended, 357 x 342 x 488mm genişletilmiş ebatları ile ilk Ultimaker 2’den daha büyük baskı hacmine erişirken, 20 mikrona kadar baskı niteliğiyle de göz dolduruyor. Ultimaker 2 Go ise ilk Ultimaker 2’ye göre daha ufak 258 x 250 x 287mm ebatlarıyla, 20 mikrona kadar baskı niteliği ve taşınabilir tasarımıyla kompakt bir baskı çözümü sunuyor.

Tamamen sarih kaynaklı yazılımıyla yalvarıldığı gibi geliştirilebilen Ultimaker 2 ailesi, modifiyeye de olanak sunuyor. “Hayal et ve basitçe üret!” mottosuyla dikkat toplayan Ultimaker 2 ailesi, yeni mahsullerle beraber değişik ebatlarda imal ihtimali sunarak, kullanıcılarına daha fazla fırsat yaratıyor. Ultimaker 2, Ultimaker Go ve Ultimaker Extended’a, Türkiye’nin ilk ve tek 3 ebatlı yazıcı konsept mağazası olan 3Dörtgen’den veya edukkan.3dortgen.com üzerinden erişebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort